Co o mě říkají mí klienti

Životní koučink, NLP

Vlastu jsem oslovila na doporučení. Absolvovaly jsme spolu 2 individuální konstelace a k tomu ještě 10 koučovacích sezení. Díky konstelacím jsem pochopila podstatu mého vztahu s maminkou a díky koučinku jsem našla cestu změny mého nastavení, na které jsem začala pracovat před patnácti roky. Konečně jsem získala nadhled, nevnímám své chyby jako selhání a pochopila jsem, že když se chci posunou / něco změnit, tak je to jen a jen na mně. Posun už nevidím jako jednu velkou změnu, ale naopak jako spoustu drobných kroků, opouštění mnoha slepých uliček a nacházení těch správných, které vedou k cíli."
Jarka K.personální ředitelka
"Na Vlastu jsem se obrátila, když jsme si přestávali rozumět s partnerem. Rozpouštěly jsme spolu mé pocity nervozity, strachu, obav, co bude dál, když se rozejdeme.a nebudu mít kde po 12 letech bydlet. Pomocí EFT jsem se dostávala zpět do klidu, úlevy a hledání svých jistot. Zvědomovala jsem si, co je pro mě důležité a jak můžu sama sebe podporovat, abych toto období zvládla. Vlasta mi pomáhala získat i sebedůvěru a uvědomovat si, kde se nechávám manipulovat. Jsem ráda, že jsem se rozhodla v tomto období najít pomoc a měla jsem po boku Vlastu, o kterou jsem se mohla celý čas s důvěrou opřít."
Eva K.logopedka
Spolupráce s koučkou Vlastou mi pomohla se posunout v osobním i pracovním životě. Díky půlroční spolupráci jsem konečně objevil, čemu se chci profesně věnovat, aby mě to bavilo a již 3 měsíce intenzivně pracuji na svém novém vzdělávání. Vnímám velký posun ve své sebedůvěře, v komunikaci s lidmi a také mnohem lépe zvládám náročné a stresové situace. Získal jsem motivaci na sobě pracovat a jít si za svými sny. Konečně mám pocit, že žiji svůj život a cítím se díky tomu o hodně lépe. Vlastu velmi rád doporučuji, pro její schopnost namotivovat, vyslechnout a dobře nasměřovat.
Martin W.
"V době, kdy jsem stála na životní křižovatce osobní i pracovní, jsem využila koučování. Paní Vlasta velmi citlivě dokáže v rámci koučinku využívat široký záběr metod, se kterými pracuje. Během koučování se mnohokrát projevila jako empatický, ale přímý profesionál. Celý proces byl pro mě novým úhlem pohledu na daný problém, který jsem řešila i novým velmi přínosným pohledem na celý můj život. Uvažuji o možnosti koučování vedení naší neziskovky. Využila jsem i možnosti postavení systemických konstelací. Paní Vlasta mi i tady byla velmi citlivým a profesionálním průvodcem. Pomohla mi zjistit, odkud pochází problém, se kterým jsem si nevěděla rady a který jsem díky této práci viděla v širších souvislostech."
Ilona Kydlíčkovápředsedkyně o.s. rodinného centra
"Koučink považujem za jeden z perfektných nástrojov, kedy človek potrebuje v živote zmeniť niečo dôležité a má pocit, že nevie presne čo a ako to zrealizovať. Práve koučing mne osobne pomohol rozlúčiť sa s pracovnými činnosťami, ktoré ma zbytočne oberali o energiu a upriamiť sa na to podstatné, prinášajúce radosť a zisk. Skvelé bolo, že sa nakoniec ľahko pracovalo po skypu - nikam som nemusela jazdiť. Vďaka stretnutiam s Vlastou som sa mala možnosť hlbšie zamyslieť nad mojim zdravím a adekvátne upraviť životosprávu. Teším sa a som zároveň vďačná, že vďaka profesionálnej a ľudskej podpore viem dosiahnuť ciele, ktoré sa mi predtým zdali nedosiahnuteľné."
Veronika Kišoňováživnostníčka
"Vlastu jsem si vybral jako osobního kouče a poradce pro úpravu životosprávy a zlepšení osobní kondice. Mým základním cílem je snížení hmotnosti a negativních dopadů vyššího pracovního vytížení. A také nastavení vhodného životního stylu pro udržení zdraví a psychické pohody. Vedení koučky je velmi citlivé a zároveň důsledné. Oceňuji velmi osobní přístup, otevřenost, ale i shovívavost a pochopení pro konkrétní situace. Z osobních setkání si vždy odnáším nějaký poznatek, odstranění předsudků či nový úhel pohledu na zaběhnuté situace. Vítám také velkou míru flexibilty a např. možnost komunikace přes skype. Výsledky se projevují pozvolna, ale o to více se mi nalézané možnosti „dostávají pod kůži“. Současně jsou možná řešení hledána v širších souvislostech osobních, rodinných i pracovních, což je pro mne velmi důležité. Získávám tím i jiné, původně nezamýšlené, efekty. Např. zlepšení plánovaní pracovního a volného času, přiměřená korekce pracovního nasazení, způsob nastavení priorit či další situace, přirozeně vyplývající z konzultací. Pro Vlastu používám raději než koučka či poradkyně, oslovení „osobní průvodce“.
Mgr. Vladimír Kydlíček manager školícího střediska
"Vždycky jsem si myslel, že kouče nepotřebuju, že „to zvládnu sám“. A zvládal jsem to. Ale až při spolupráci s Vlastou jsem poznal, o kolik lepší to může být mít kouče. Když mám v hlavě neuspořádané myšlenky, nejsem produktivní nebo jsem ve stresu, Vlasta mě šikovnými otázkami navede správným směrem. Je zaměřená na výsledky. Po každém sezení cítím znatelný posun, mám čistou hlavu a jasné akční kroky. Žiju jen jednou a chci svůj čas využívat na maximum, – proto mi koučink s Vlastou dává velký smysl."
Jiří Martišekzakladatel portálu Psaní hravě

Techniky emoční svobody - EFT, FasterEFT

S Vlastou jsem si dopřála EFT terapii. Byla to má první zkušenost s touto terapií a opravdu mě překvapilo, jak do hloubky dokáže Vlasta díky této terapii jít a jak léčivé to je. Během průvodního povídání s Vlastou mi došlo, že bych se chtěla zaměřit na jeden blok z dětství. Pochopila jsem, že mě brzdí na cestě k tomu, co chci dělat. Vlasta mě terapií prováděla velmi jemně, laskavě, její slova přesně seděla k tomu, co jsem prožívala. Nyní cítím velkou lehkost a úlevu. Je to tři týdny, co jsem na terapii byla, a ještě pořád se její krásný vliv na můj život postupně rozvíjí. Vlasti, moc děkuji. Terapii doporučuji všem, které něco trápí a nechtějí se zdlouhavě ve svých problémech hrabat, ale naopak je vyřešit.
Lucie Schwarzmentorka sebelásky a virtuální asistentka www.lucieonline.cz
"Děkuji Vlastě za skvělou pomoc mé 12 leté dceři. Aničce se moc ulevilo a zas chodí do školy s klidem. Dcera měla problémy s bolestí břicha a strachem chodit do školy. Nerozumí si s paní učitelkou, ta má k dceři občas nevhodné poznámky. Dcera se vždy bála, co zas paní učitelka řekne. Nyní její připomínky zvládá dobře, nic si z nich už nedělá a těší se, že za půl roku už bude mít nové učitele. EFT v našem případě skvěle zafungovalo."
Veronika P.Praha
"Na Vlastu jsem se obrátila, když mě začaly sužovat neshody se sousedem. Ničil mě jeho přístup ke společnému pozemku a pouhé sliby, které nikdy neplnil. Pomocí EFT jsme zpracovaly mé negativní pocity a já se zklidnila. Pocity byly propojeny i s jednou náročnou událostí v mém dětství. Postupně jsme rozpouštěly pocity vzteku, bezmoci i viny až se vše vyčistilo a já konečně pocítila úlevu. Nacvičila jsem si i asertivní komunikaci, což mi velmi pomohlo se za sebe ve sporu postavit. Velmi děkuji za profesionální přístup."
Alena D.učitelka v mateřské školce

Konstelace

"Na individuálních konstelacích u Vlasty jsem byla několikrát a pokaždé jsem si odnesla důležitá uvědomění a aha momenty. Nejsilnější pro mě bylo odkrytí a poznání některých mých nepřijímaných vlastností a pocitů, o kterých jsem vůbec netušila, že jsou součástí mého života. Tento prožitek mi otevřel dveře k vnímání svých skrytých částí a již 2 roky od této konkrétní konstelace mě toto uvědomění skvěle provází v mém seberozvoji. Pro mě samotnou je obtížné dostávat se do hloubky pocitů a vnímání energií druhých lidí a konstelace mi v tom velmi pomáhají. Vnímám, jak vynáší skryté pocity zřetelně na povrch a já je díky tomu dokážu vnímat a zpracovávat. - Jsem velmi vděčná za možnost individuálních konstelací a byla jsem mile překvapená, jak konstelace ve dvojici s Vlastou dobře fungují (a dokonce i on-line). Je to zejména proto, že Vlasta se dokáže velmi dobře a trefně vcítit do energie a pocitů jednotlivých zástupců v konstelaci a zastane všechny zástupce v konstelaci efektivně sama. Konstelace s Vlastou mohu doporučit každému, kdo se chce podívat na to, co ho trápí a brzdí a posunout se dál. Mně konstelace skvěle pomáhají k potřebným pokrokům na cestě k sebepoznání, pokaždé z nich odcházím o kus úplnější a svobodnější."
Lenka S.Praha
"Vlasta je milou průvodkyní, vždy člověka navede k jádru situace. Pomůže Vám vše plně pochopit z mnoha úhlů pohledu a podpoří Vaší pravdu, změnu i nový pohled na věc. Společně najdete řešení na různá trápení a záležitosti, ať už v podnikání či osobním životě. ... Pomocí konstelací můžete nalézt odpovědi na mnohé Vaše otázky. Jedná se o velmi jednoduchou a přitom hlubokou techniku, kterou lze pod dohledem zkušeného průvodce nalézt souvislosti, příčiny a řešení. ... Vlasta je výbornou průvodkyní, které se s důvěrou můžete svěřit. Vřele doporučuji."
Renda R.podnikatelka
"Stavěla jsem si 2 konstelace – na vztah s mamkou a vztah se sestrou. Po konstelacích se mi daří mnohem lépe vycházet s mamkou. Bavíme se klidněji, nepociťuji vztek, dokážu jí snadněji naslouchat, více ji pochopit. Jsme schopny se normálně bavit. Jsou chvíle, kdy je to náročné, potřebuji to prodýchat, ale zvládám to. 🙂 Dokáži být s mamkou více v nadhledu, neberu si její „řeči“ už tolik osobně. - I se sestrou máme nyní lepší vztah. Více ji chápu, dokáži se ptát, jak to má ona a diskutovat s ní. Hned nenastartuji, lépe vnímám, co prožívá a mám k ní víc empatie. ... Dnes si chci postavit ještě konstelaci na téma partnerství - rozpuštění vazby s bývalým partnerem, který mě před lety hodně zraňoval a občas se mi to ještě ozve. Chtěla bych důvěřovat mužům a otevřít se zdravému partnerství. - Vlasto, moc za konstelace děkuji, velmi mě posunuly. Hodně si užívám, jak to teď v naší rodině je mnohem lepší."
Veronika S.
"Chtěla jsem změnit svůj život a posunout se dál. Vadilo mi, jak stagnuji na jednom místě a mám zábrany. Rozhodla jsem se vyzkoušet systemické konstelace u Vlasty Liskové a to, co se díky konstelaci změnilo, mě velmi překvapilo. ♦ Už během konstelace při stavění mé rodiny ze mě spadla obrovská vnitřní tíha. Cítila jsem se volně a bez zábran. A nebylo to přechodné, v mém životě tento pocit zůstal. ♦ Díky konstelacím se mi život hodně změnil k lepšímu a to co jsem si přála, aby mě posunulo nahoru, se stalo. Přestala jsem mít strach z věcí, kterých jsem se dříve bála a naopak se na ně těším. Jsem více otevřená změnám a užívám si je. Chci zkoušet nové věci. Našla jsem sama sebe a co mě skutečně baví a naplňuje. Například jsem začala malovat obrázky, chodit plavat, rozhodla jsem se udělat si autoškolu, které jsem se dříve bála a teď se jí už nemůžu dočkat. Začalo mě zajímat umění a výstavy. Uvědomila jsem si, že jednou se chci živit něčím, co dává smyl dalším lidem. ♦ Vzhledem k velkému posunu po první návštěvě jsem se rozhodla pokračovat dále a zapracovat na svých blocích pro vážný partnerský vztah. Moc si blízký partnerský vztah přeji, ale něco mě uvnitř brzdilo. Tentokrát ze mě při konstelaci spadla asi ještě větší bolest, která souvisela s mojí rodinou. Po konstelaci cítím otevřenou cestu k partnerovi, kterou jsem dříve nevnímala. Cítím se svobodněji a užívám si života a to opravdu naplno. Začala jsem si rozumět s jedním klukem, je to zatím na počátku a uvidím, co bude. I s rodinou z tátové strany a s tátou si více rozumím. ♦ Systemické konstelace bych určitě doporučila všem, kteří chtějí změnit jakoukoliv oblast ve svém životě a posunout se dopředu. Vlasta je velmi empatická a dobře vás povede. ♦ Děkuji Vlasto, jak jste mi s konstelacemi moc pomohla, nesmírně si toho vážím."
Kristýna V.Slaný
"Měl jsem tu možnost zúčastnit se několika konstelací. Děkuji Vlastě za profesionální a empatický přístup, díky kterému jsem uviděl věci v širších souvislostech. Je úžasné podívat se na svůj život zvenčí … a je to cesta k pochopení a změně k lepšímu. Díky."
Ota N.fotograf a programátor

Mysl, pocity a tělo jsou spojené nádoby

Fluidní inteligentní pohyb a "svaly duše" Psoas

... otevřený koncept pohybu těla a mysli ...

Bylo to pro mě inspirující, poučné a moc příjemné. Jsem instruktorka Yin yogy a navštěvuji workshopy zaměřené na práci s tancem, tělem a hlasem, ale večerní setkání s tebou bylo ještě o mnoho jemnější. Moc děkuji za tento zážitek.
Vlaďka
Vlasto, šla jsem na kurz tekutinového těla a odnesla jsem si nádhernou sondu do své hloubky. A tak jsem začala docházet častěji. Nacházím ztracené části sebe a ulevuje se mému tělu i duši. To, co předáváš má neskutečnou hloubku a ve mně se dějí úžasné změny.
Děkuji Andy
Vlasto, mnohokrát děkuji za krásný večerní seminář. Z počátku jsme měla pocit, že se nic neděje a byla jsem docela zklamaná. Jsem hodně aktivní a tohle mi připadalo, že to není pro mě. Atmosféra však byla příjemná a tak jsem si řekla že vydržím a třeba se něco dostaví. Při jednom cvičení hydratace páteře mě začala bolet hlava. Snažila jsem se uvolnit, chvíli s tím bojovala a nakonec se podařilo. A podařilo se i o dost víc, mnohem lépe se mi dýchalo, přišla jsem si taková volná. Těžko se to popisuje, bylo mi však najednou mnohem líp. Před tvým kurzem jsem byla hrdá na sebe, jak makám, teď jsou věci už trochu jinak. Všímám si velmi pomaloučku, že i jemnost má svou cenu. Pro mě nevídáno :-D.
Mirka
Děkuji za krásné setkání s tekutinami v těle. Přišla jsem si tak odpočatá a hýčkaná jako už dlouho ne. Bylo to zvláštní, jakoby se nic nedělo, přiznám se, že ze začátku mi chyběla nějaká větší akce. Pak ale páni, byla jsem tak moc u sebe, tak krásně ponořená ve svém těle. Chodím na jemnou jógu, tohle však bylo něco hlubšího. Nerozumím ještě moc tomu, co se to se mnou vlastně dělo, ovšem pocit je tak krásný, že přijdu zase.
Hanka
Chtěla bych moc poděkovat za víkendový seminář, kde jsme pracovali s vodou v těle a bederními svaly. Ještě teď cítím ty krásné pohyby v těle. Mám nově objevenou hlubinu uvnitř sebe. Bylo to pro mě všechno nové a zároveň krásné .. Těším se na další prožitky. Moc děkuji za odpočinkový a velmi dobíjející čas.
Ilona
Mé myšlenky se vrací k víkendu, k příjemnému rozpoložení, které jsem na semináři s vodou a bederními svaly zažila. Bylo to krásné, něžné, velmi citlivé a osvěžující. Hlava zatím moc neví, čím to bylo jiné než relaxace, které znám, na tom však nezáleží, protože podstatný je prožitek. A ten byl a zůstává ve mně ještě doteď nádherný. Cítím, že moje tělo touží se zas ponořit do těch sobotních vod, kdy jsme uvnitř sebe pluly. Díky moc.
Tereza
Milá Vlasto, tekutiny v těle mě nadchly. Je to tak krásně jemný, vnímavý a citlivý přístup. Moje tělo cítí, že teď může snad i létat. Tolik lehkosti jsem už dlooooouho neměla. Teprve díky semináři jsem si uvědomila, jak jsem unavená a stále se snažím, místo abych dávala jemnou péči sama sobě. Hodně pracuji a myslela jsem si že i relaxuji a umím si dobíjet energii. Teď vidím, že na to chce jít jinak. Vody v nás umí hýčkat a já to moc ráda využiji. Děkuji za krásné prožitky
Lenka
Jsem velká citlivka a nelehko se mi s tím často žije. Praxe s tekutinami a bedry mě krásněopečovala. Myslím, že jsem konečně našla něco, co mi naprosto vyhovuje. Snadno jsem se na cvičení dokázala ponořit do svých hlubin a tekutinový pohyb mě přímo hýčkal. Tělo hned vědělo, že je někde doma, že to je to pravé, co potřebuje. A nejsou k tomu třeba žádná slova, jen svému tělu naslouchat a nechat se jím vést. Vlastně jednoduché, ale my to neumíme, už jsme tuto schopnost bohužel ztratili. Jééé kdybych já tyhle báječné prožitky objevila už před lety. No nedá se nic dělat, čas nevrátím, můžu objevovat a nechat se hýčkat teď a to je hlavní. Vlasto díky, má to hloubku a pro mě je to jak hudba v ráji 😊
Vlaďka
Jedním slovem mohu říci krása. Krásný jemný relaxační kurzík, co mi udělal moc dobře. Vlasti, díky a přeji, ať se ti daří.
Petra
Kurz léčení beder a tekutin byl pro mě moc zvláštní. Neumím dobře říci, co se vlastně dělo. První hodinku jsem měla pocit, že to není pro mě, že mě to možná až nudí. No ale byla jsem už na kurzu a rozhodla se zůstat. Druhou hodinku jsem se cítila trochu příjemněji. A odpoledne mě tak krásně naladilo, jako bych se vrátila na prázdniny k babičce, když jsem byla malá (tam to pro mě byla oáza). Tělo se asi rozpomnělo a najednou vědělo, že to je něco, co mu už dlouho chybí. Takže u mě za den přerod od nic moc k nádhernému pocitu, který ještě teď vnímám.. Díky, jsem moc ráda, že jsem na kurzu byla.
spokojená Denisa
Sval Psoas mě zaujal jako komunikátor s naší hloubkou. Praxe mě pomohla a pomáhá nořit se do vnitřního světa, vnímat samu sebe a co mi dělá hluboko uvnitř dobře. Ukázala se mi tu skvělá možnost, jak se s tělem propojit a naslouchat mu. Jemně jsem pustila hlavu a vplula do tělesného pocitu flow. K cvičení se ráda vracím i doma, přidala jsem si ho do svého repertoáru. Je to nenáročný způsob, jak po náročném dnu opět získat propojení se sebou, svým prostorem a klidem. Vlasto díky, představila si mi, jak jemně objevovat, kde v těle máme ukrytý klid a také radost.
Andrea Dvorskákoučka
„Kurz Uvolněná bedra – sval Psoas mi byl jakoby vypsán na míru. Mám dvě malé holčičky, které jsem poctivě odnosila v nosítku na břiše, a každodenní péče o ně se odrazila i na mých bedrech, která mě bolí prakticky neustále. Navíc dráha ledvin je dlouhodobě mým slabým místem. Den strávený s Vlastou, Petrou a dalšími ženami byl pro mě krásným zážitkem. Cvičení bylo překvapivě jemné. Na první pohled by se zdálo, že jsme ani necvičily, ale ve skutečnosti nám Vlasta pomohla se krásně zrelaxovat, napojit se na svoje tělo a pocity při jemném pohybu doprovázeném hlasem byly opravdu slastné. Velmi užitečné je i sdílení s ostatními účastníky. A výsledky se dostavily – další den mě bedra vůbec nebolela, byla krásně uvolněná. Už se těším, jak se projeví pravidelné cvičení na mém každodenním životě!“
Martina Nentvichováredaktorka na rodičovské dovolené
"Chci srdečně poděkovat Vlastě za kurz tekutinového těla a "Psoasu" - byl pro mně velmi užitečný a přínosný! Myslela jsem, že na tíma beder už všechno znám. 15 let zpátky jsem spadla na snowboardu a měla moc bolavé trauma v oblasti bederky a kříže. Vyzkoušela jsem všechno možné pro zlepšení stavu zad: jóga i manuálně terapie, léčitelé, kineziologie, osteopatie, masáže atd. A vím, že nejlepší pomoc pro naše tělo je to, co můžeme pro sebe udělat sami (nikdo nám nevleze pod kůže a neprocítí nás zevnitř). Ale musíme to dělat správně! Každá metoda působí individuálně. Vlasta krásně vede k prozkoumání vašich beder a hloubky těla. Krásně předává, jak obrovský vliv mají na náš stav velké svaly bederní-svaly Psoas na všech úrovních - fyzické, psychické a energetické. Předává spoustu niancí, co tomuto kouzelnému svalu prospívá. Působí jako zpětná vazba těla a zlepšuje stav celého bytí. Cítím za kurzem velkou praxi a zkušenost lektorky. Klobouk dolů!"
S vděčnosti Elina Beltyukova
„O svalu Psoas jsem nic nevěděla, i proto mě zaujal kurz Uvolněná bedra – sval Psoas. Bedra mě někdy bolí, a tak jsem chtěla vyzkoušet nový přístup. Kurz mě přímo nadchnul! Jemné, hluboké cvičení, naciťující se do hloubky těla i mysli. Krásné pocity napojení na radost uvnitř mě a to, co dělá mému tělu dobře. Moc jsem si to užila a dověděla se spoustu nových informací a cenných souvislostí. Bedra teď cítím krásně uvolněná a umím si cvičení přenést do běžných dnů, to považuji za důležité. Vlastu mohu jen doporučit, umí naslouchat lidem, tělu a naladí vás svým přístupem na tu správnou cestu. Děkuji.“
Lenka JahodováPlzeň
Byla jsem velmi překvapená, jak mě jemná praxe s vodou v těle a s Psoasem dokáže rychle dostat do hloubky. Na začátku se mi při cvičení některá místa trochu blokovaly i bolely, ale postupně se rozpouštěly na mnohem lepší uvolnění než znám. ... Je pro mě zajímavé sledovat, jaká je v jemnosti síla. Co jsem dříve neuvolnila běžným cvičením, jemným praxí s Psoasem se mi daří rozpouštět. Jsem moc ráda, že jsem se k tekutinovému tělu s Vlastou dostala. Pomáhá mi uvolnit se a je i krásnou metodou na spojení se s mojí vnitřní ženou.
Kateřina S.právnička na mateřské

Živé pánevní dno

Workshop Probuzení pánevního dna byl pro mě velice zajímavý prožitek. Otevřel ve mě a pomohl mi zvědomit si ženskou část sebe, kterou jsem až tak moc před tím nevnímala. Technika je velice jemná a v tom tkví její síla. Díky uvolnění a oživení pánevního dna se uvolnilo a rozzářilo celé moje tělo. Jsem si vědoma více sama sebe jako ženy a zároveň se cítím více ve svém středu, do kterého je teď jednodušší se dostat. Pánevní dno ke mne promlouvá, dnes jsem dělala "ležaté osmičky" a bylo mi fajn. Moc Vám děkuji, že jste mi pomohla si zvědomit další část sebe samé.
Jitka
Kurz mi přinesl radost, příjemný den s přátelskou a otevřenou atmosférou, uvolnění, prostě krásný zážitek. Navíc mi kurz hezky "zapadl" do období zkoumání propojení těla, emocí, energie. Posunul mě k lepšímu nacítění se na vlastní tělo a zásobil moc užitečnými informacemi. Třeba jak je pánevní dno propojeno s dechem a odkud až ženy mohou dech tvořit, aby měl sílu. Jaké pocity jsou spojeny s toutou oblastí, které pak i často složitě uvolňujeme, když si plně uvědomíme naše tělo. Doufám, že se mi poznatky podaří zahrnout do každodenního života, prostě být v souladu. Vřele doporučuji všem ženám bez rozdílu, protože si myslím, že je důležité znát své tělo, své ženství, být na sebe naladěna a citlivě vnímat i pánevní dno 🙂
HankaPraha
Jsem žena, která má potřebu objevovat,probouzet a hýčkat svoje ženství. Kurz Živé pánevní dno mně pomohl po krůčcích a s citem nasměrovat do míst, která jsou pro nás ženy tak důležitá a přitom často opomíjená. Vlasta, zkušená lektorka, velmi srozumitelně seznámí s anatomií a pomohla mi vědomě se navnímat na mé pánevní dno. Naučila jsem se jednoduché a přitom tak účinné cviky k aktivaci pánevního dna.Je úžasné,že naše tělo dokáže velice rychle reagovat na to,jak s ním pracujeme.Jsem šťastná,že jsem se naučila vnímat a věnovat pozornost tak důležité oblasti těla. Kurz doporučuji každé ženě, která dokáže rozpoznat "volání o pomoc".
Lenkazdravotní sestra

Hormonální jóga

Hormonální jógová terapie mi pomohla s přechodem. Přestalo mi pocení, návaly horka a lépe spím. Celkově mám i vyrovnanější náladu, což ocenila velmi rodina."
Petra P.Praha
"Hormonální józe jsem za mnoho vděčná. Konečně mě opustilo plačtivé a náladové období před menstruací a cítím se víc v pohodě. Menstruaci lépe prožívám a těším se brzo na miminko."
Hela K.projektantka
"Hormonální jógová terapie mi velmi zlepšila přechod. Je mi stejně jako před tímto obdobím. Lépe spím, nepotím se, nebolí mě hlava. Děkuji za skvělou výuku cviků a milý přístup."
Berta K.lektorka angličtiny
"Byla jsem velmi překvapená, co udělala HJ s mou menstruací. Zbavila jsem se bolestí i nepravidelnosti. O menstruaci vím, ale není už pro mě bolestivá a více se srovnala. Děkuji."
Hana N.cvičitelka

Podívejme se společně na možnosti vaší RYCHLEJŠÍ a SNADNĚJŠÍ CESTY!

Zanechte mi zde svou zprávu a já se vám ozvu:

nebo

 

mi můžete zavolat na tel +420 777 788 866

Budu se těšit na spolupráci s vámi!