Co o mě říkají mí klienti

NLP, vztahy, životní koučink

Na Vlastu jsem se obrátila, když jsme si přestávali rozumět s partnerem. Rozpouštěly jsme spolu mé pocity nervozity, strachu, obav, co bude dál, když se rozejdeme.a nebudu mít kde po 12 letech bydlet. Pomocí EFT jsem se dostávala zpět do klidu, úlevy a hledání svých jistot. Zvědomovala jsem si, co je pro mě důležité a jak můžu sama sebe podporovat, abych toto období zvládla. Vlasta mi pomáhala získat i sebedůvěru a uvědomovat si, kde se nechávám manipulovat. Jsem ráda, že jsem se rozhodla v tomto období najít pomoc a měla jsem po boku Vlastu, o kterou jsem se mohla celý čas s důvěrou opřít.
Eva K.logoped
"V době, kdy jsem stála na životní křižovatce osobní i pracovní, jsem využila koučování. Paní Vlasta velmi citlivě dokáže v rámci koučinku využívat široký záběr metod, se kterými pracuje. Během koučování se mnohokrát projevila jako empatický, ale přímý profesionál. Celý proces byl pro mě novým úhlem pohledu na daný problém, který jsem řešila i novým velmi přínosným pohledem na celý můj život. Uvažuji o možnosti koučování vedení naší neziskovky. Využila jsem i možnosti postavení systemických konstelací. Paní Vlasta mi i tady byla velmi citlivým a profesionálním průvodcem. Pomohla mi zjistit, odkud pochází problém, se kterým jsem si nevěděla rady a který jsem díky této práci viděla v širších souvislostech."
Ilona Kydlíčkovápředsedkyně o.s. rodinného centra
"Koučink považujem za jeden z perfektných nástrojov, kedy človek potrebuje v živote zmeniť niečo dôležité a má pocit, že nevie presne čo a ako to zrealizovať. Práve koučing mne osobne pomohol rozlúčiť sa s pracovnými činnosťami, ktoré ma zbytočne oberali o energiu a upriamiť sa na to podstatné, prinášajúce radosť a zisk. Skvelé bolo, že sa nakoniec ľahko pracovalo po skypu - nikam som nemusela jazdiť. Vďaka stretnutiam s Vlastou som sa mala možnosť hlbšie zamyslieť nad mojim zdravím a adekvátne upraviť životosprávu. Teším sa a som zároveň vďačná, že vďaka profesionálnej a ľudskej podpore viem dosiahnuť ciele, ktoré sa mi predtým zdali nedosiahnuteľné."
Veronika Kišoňováživnostníčka
Vlastu jsem si vybral jako osobního kouče a poradce pro úpravu životosprávy a zlepšení osobní kondice. Mým základním cílem je snížení hmotnosti a negativních dopadů vyššího pracovního vytížení. A také nastavení vhodného životního stylu pro udržení zdraví a psychické pohody. Vedení koučky je velmi citlivé a zároveň důsledné. Oceňuji velmi osobní přístup, otevřenost, ale i shovívavost a pochopení pro konkrétní situace. Z osobních setkání si vždy odnáším nějaký poznatek, odstranění předsudků či nový úhel pohledu na zaběhnuté situace. Vítám také velkou míru flexibilty a např. možnost komunikace přes skype. Výsledky se projevují pozvolna, ale o to více se mi nalézané možnosti „dostávají pod kůži“. Současně jsou možná řešení hledána v širších souvislostech osobních, rodinných i pracovních, což je pro mne velmi důležité. Získávám tím i jiné, původně nezamýšlené, efekty. Např. zlepšení plánovaní pracovního a volného času, přiměřená korekce pracovního nasazení, způsob nastavení priorit či další situace, přirozeně vyplývající z konzultací. Pro Vlastu používám raději než koučka či poradkyně, oslovení „osobní průvodce“.
Mgr. Vladimír Kydlíček manager školícího střediska
"Vždycky jsem si myslel, že kouče nepotřebuju, že „to zvládnu sám“. A zvládal jsem to. Ale až při spolupráci s Vlastou jsem poznal, o kolik lepší to může být mít kouče. Když mám v hlavě neuspořádané myšlenky, nejsem produktivní nebo jsem ve stresu, Vlasta mě šikovnými otázkami navede správným směrem. Je zaměřená na výsledky. Po každém sezení cítím znatelný posun, mám čistou hlavu a jasné akční kroky. Žiju jen jednou a chci svůj čas využívat na maximum, – proto mi koučink s Vlastou dává velký smysl."
Jiří Martišekzakladatel portálu Psaní hravě

Techniky emoční svobody - EFT, FasterEFT

"Děkuji Vlastě za skvělou pomoc mé 12 leté dceři. Aničce se moc ulevilo a zas chodí do školy s klidem. Dcera měla problémy s bolestí břicha a strachem chodit do školy. Nerozumí si s paní učitelkou, ta má k dceři občas nevhodné poznámky. Dcera se vždy bála, co zas paní učitelka řekne. Nyní její připomínky zvládá dobře, nic si z nich už nedělá a těší se, že za půl roku už bude mít nové učitele. EFT v našem případě skvěle zafungovalo."
Veronika P.Praha
"Na Vlastu jsem se obrátila, když mě začaly sužovat neshody se sousedem. Ničil mě jeho přístup ke společnému pozemku a pouhé sliby, které nikdy neplnil. Pomocí EFT jsme zpracovaly mé negativní pocity a já se zklidnila. Pocity byly propojeny i s jednou náročnou událostí v mém dětství. Postupně jsme rozpouštěly pocity vzteku, bezmoci i viny až se vše vyčistilo a já konečně pocítila úlevu. Nacvičila jsem si i asertivní komunikaci, což mi velmi pomohlo se za sebe ve sporu postavit. Velmi děkuji za profesionální přístup."
Alena D.učitelka v mateřské školce

Konstelace

Měl jsem tu možnost zúčastnit se několika konstelací. Děkuji Vlastě za profesionální a empatický přístup, díky kterému jsem uviděl věci v širších souvislostech. Je úžasné podívat se na svůj život zvenčí … a je to cesta k pochopení a změně k lepšímu. Díky.
Ota N.fotograf a programátor
"Vlasta je milou průvodkyní, vždy člověka navede k jádru situace. Pomůže Vám vše plně pochopit z mnoha úhlů pohledu a podpoří Vaší pravdu, změnu i nový pohled na věc. Společně najdete řešení na různá trápení a záležitosti, ať už v podnikání či osobním životě. Pomocí konstelací můžete nalézt odpovědi na mnohé Vaše otázky. Jedná se o velmi jednoduchou a přitom hlubokou techniku, kterou lze pod dohledem zkušeného průvodce nalézt souvislosti, příčiny a řešení. ♠ ♠ ♠ Vlasta je výbornou průvodkyní, které se s důvěrou můžete svěřit. Vřele doporučuji.
Renda R.podnikatelka
"Chtěla jsem změnit svůj život a posunout se dál. Vadilo mi, jak stagnuji na jednom místě a mám zábrany. Rozhodla jsem se vyzkoušet systemické konstelace u Vlasty Liskové a to, co se díky konstelaci změnilo, mě velmi překvapilo. ♦ Už během konstelace při stavění mé rodiny ze mě spadla obrovská vnitřní tíha. Cítila jsem se volně a bez zábran. A nebylo to přechodné, v mém životě tento pocit zůstal. ♦ Díky konstelaci se mi život hodně změnil k lepšímu a to co jsem si přála, aby mě posunulo nahoru, se stalo. Přestala jsem mít strach z věcí, kterých jsem se dříve bála a naopak se na ně těším. Jsem více otevřená změnám a užívám si je. Chci zkoušet nové věci. Našla jsem sama sebe a co mě skutečně baví a naplňuje. Například jsem začala malovat obrázky, chodit plavat, rozhodla jsem se udělat si autoškolu, které jsem se dříve bála a teď se jí už nemůžu dočkat. Začalo mě zajímat umění a výstavy. Uvědomila jsem si, že jednou se chci živit něčím, co dává smyl dalším lidem. ♦ Vzhledem k velkému posunu po první návštěvě jsem se rozhodla pokračovat dále a zapracovat na svých blocích pro vážný partnerský vztah. Moc si blízký partnerský vztah přeji, ale něco mě uvnitř brzdilo. Tentokrát ze mě při konstelaci spadla asi ještě větší bolest, která souvisela s mojí rodinou. Po konstelaci cítím otevřenou cestu k partnerovi, kterou jsem dříve nevnímala. Cítím se svobodněji a užívám si života a to opravdu naplno. Začala jsem si rozumět s jedním klukem, je to zatím na počátku a uvidím, co bude. I s rodinou z tátové strany a s tátou si více rozumím. ♦ Systemické konstelace bych určitě doporučila všem, kteří chtějí změnit jakoukoliv oblast ve svém životě a posunout se dopředu. Vlasta je velmi empatická a dobře vás povede. ♦ Děkuji Vlasto, že jste mi s konstelacemi moc pomohla, nesmírně si toho vážím."
Kristýna V.Slaný

Mysl, pocity a tělo jsou spojené nádoby

Zdravá bedra - "svaly duše" Psoas

"Chci srdečně poděkovat Vlastě za kurz "PSOAS" - byl pro mně velmi užitečný a přínosný! Myslela jsem, že na toto téma už všechno znám. 15 let zpátky jsem spadla na snowboardu a měla moc bolavé trauma v oblasti bederky a kříže. Vyzkoušela jsem všechno možné pro zlepšení stavu zad: jóga i manuálně terapie, léčitelé, kineziologie, osteopatie, masáže atd. A vím, že nejlepší pomoc pro naše tělo je to, co můžeme pro sebe udělat sami (nikdo nám nevleze pod kůže a neprocítí nás zevnitř). Ale musíme to dělat správně! Každá metoda působí individuálně. Vlasta dokázala prozkoumat, jak obrovský vliv mají na náš stav velké svaly bederní-svaly Psoas na všech úrovních - fyzické, psychické a energetické. Předává všechno, co tomuto kouzelnému svalu prospívá. Působí to jako zpětná vazba těla a zlepšuje stav celého bytí. Cítím za kurzem velkou praxi a zkušenost lektorky. Klobouk dolů!"
S vděčnosti Elina Beltyukova
„Kurz Zdravá bedra – sval Psoas mi byl jakoby vypsán na míru. Mám dvě malé holčičky, které jsem poctivě odnosila v nosítku na břiše, a každodenní péče o ně se odrazila i na mých bedrech, která mě bolí prakticky neustále. Navíc dráha ledvin je dlouhodobě mým slabým místem. Den strávený s Vlastou, Petrou a dalšími ženami byl pro mě krásným zážitkem. Cvičení bylo překvapivě jemné. Na první pohled by se zdálo, že jsme ani necvičily, ale ve skutečnosti nám Vlasta pomohla se krásně zrelaxovat, napojit se na svoje tělo a pocity při jemném pohybu doprovázeném hlasem byly opravdu slastné. Velmi užitečné je i sdílení s ostatními účastníky. A výsledky se dostavily – další den mě bedra vůbec nebolela, byla krásně uvolněná. Už se těším, jak se projeví pravidelné cvičení na mém každodenním životě!“
Martina Nentvichováredaktorka na rodičovské dovolené
„O svalu Psoas jsem nic nevěděla, i proto mě zaujal kurz Zdravá bedra – sval Psoas. Bedra mě někdy bolí, a tak jsem chtěla vyzkoušet nový přístup. Kurz mě přímo nadchnul! Jemné, hluboké cvičení, naciťující se do hloubky těla i mysli. Krásné pocity napojení na radost uvnitř mě a to, co dělá mému tělu dobře. Moc jsem si to užila a dověděla se spoustu nových informací a cenných souvislostí. Bedra teď cítím krásně uvolněná a umím si cvičení přenést do běžných dnů, to považuji za důležité. Vlastu mohu jen doporučit, umí naslouchat lidem, tělu a naladí vás svým přístupem na tu správnou cestu. Děkuji.“
Lenka JahodováPlzeň
Sval Psoas mě zaujal jako komunikátor s naší hloubkou. Cvičení mě pomohlo se vnořit do vnitřního světa, vnímat samu sebe a co mi dělá hluboko uvnitř dobře. Ukázala se mi další možnost, jak se s tělem propojit a naslouchat mu. Jemně jsem pustila hlavu a vplula do tělesného pocitu flow. K cvičení se ráda vracím i doma, přidala jsem si ho do svého repertoáru. Je to nenáročný způsob, jak po náročném dnu opět získat propojení se sebou, svým prostorem a klidem. Vlasto díky, představila si mi, jak jemně objevovat, kde v těle máme ukrytý klid a také radost.
Andrea Dvorskákoučka
Byla jsem velmi překvapená, jak mě jemné cvičení s Psoasem dokáže rychle dostat do hloubky. Na začátku se mi při cvičení některá místa trochu blokovaly i bolely, ale postupně se rozpouštěly na mnohem lepší uvolnění než znám. Je pro mě zajímavé sledovat, jaká je v jemnosti síla. Co jsem dříve nerozcvičila běžným cvičením, jemným cvičením s Psoasem se mi daří rozpouštět. Jsem moc ráda, že jsem se k jemnému cvičení s Vlastou dostala.
Kateřina S.právnička na mateřské

Živé pánevní dno

Kurz mi přinesl radost, příjemný den s přátelskou a otevřenou atmosférou, uvolnění, prostě krásný zážitek. Navíc mi kurz hezky "zapadl" do období zkoumání propojení těla, emocí, energie. Posunul mě k lepšímu nacítění se na vlastní tělo a zásobil moc užitečnými informacemi. Třeba jak je pánevní dno propojeno s dechem a odkud až ženy mohou dech tvořit, aby měl sílu. Jaké pocity jsou spojeny s toutou oblastí, které pak i často složitě uvolňujeme, když si plně uvědomíme naše tělo. Doufám, že se mi poznatky podaří zahrnout do každodenního života, prostě být v souladu. Vřele doporučuji všem ženám bez rozdílu, protože si myslím, že je důležité znát své tělo, své ženství, být na sebe naladěna a citlivě vnímat i pánevní dno :-)
HankaPraha
Jsem žena, která má potřebu objevovat,probouzet a hýčkat svoje ženství. Kurz Živé pánevní dno mně pomohl po krůčcích a s citem nasměrovat do míst, která jsou pro nás ženy tak důležitá a přitom často opomíjená. Vlasta, zkušená lektorka, velmi srozumitelně seznámí s anatomií a pomohla mi vědomě se navnímat na mé pánevní dno. Naučila jsem se jednoduché a přitom tak účinné cviky k aktivaci pánevního dna.Je úžasné,že naše tělo dokáže velice rychle reagovat na to,jak s ním pracujeme.Jsem šťastná,že jsem se naučila vnímat a věnovat pozornost tak důležité oblasti těla. Kurz doporučuji každé ženě, která dokáže rozpoznat "volání o pomoc".
Lenkazdravotní sestra

Hormonální jóga

Hormonální jógová terapie mi pomohla s přechodem. Přestalo mi pocení, návaly horka a lépe spím. Celkově mám i vyrovnanější náladu, což ocenila velmi rodina."
Petra P.Praha
"Hormonální józe jsem za mnoho vděčná. Konečně mě opustilo plačtivé a náladové období před menstruací a cítím se víc v pohodě. Menstruaci lépe prožívám a těším se brzo na miminko."
Hela K.projektantka
"Hormonální jógová terapie mi velmi zlepšila přechod. Je mi stejně jako před tímto obdobím. Lépe spím, nepotím se, nebolí mě hlava. Děkuji za skvělou výuku cviků a milý přístup."
Berta K.lektorka angličtiny
"Byla jsem velmi překvapená, co udělala HJ s mou menstruací. Zbavila jsem se bolestí i nepravidelnosti. O menstruaci vím, ale není už pro mě bolestivá a více se srovnala. Děkuji."
Hana N.cvičitelka

Podívejme se společně na možnosti vaší RYCHLEJŠÍ a SNADNĚJŠÍ CESTY!

Zanechte mi zde svou zprávu a já se vám ozvu:

nebo

 

mi můžete zavolat na tel +420 777 788 866

Budu se těšit na spolupráci s vámi!